Doświadczenie trenerskie : 17 lat

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Farmakologii UM w Lublinie (2001-2008) oraz właściciel firmy medycznej EURO-MED: www.euro-med.pl (od 2005). Wykładowca na kursach specjalistycznych dla absolwentów UM (od 2007), kierownik projektu badawczego "Badanie terapeutycznych aspektów zjawiska ketozy" (2008), wykładowca opieki farmaceutycznej w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Farmaceutycznej UM (2008-2009), adiunkt oraz kierownik Katedry Dietetyki WSNS w Lublinie (2008-2013) oraz adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych i Nauk Medycznych WSNS w Lublinie i nauczyciel mianowany w Medycznych Szkołach Policealnych (od 2013).
Co umiem?
Jak pracuję?
Co mnie kręci?
Co lubię?

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Magister fizjoterapii, trener fitness, instruktor pilates, trener personalny. Na co dzień pracuje w lubelskich klubach fitness oraz jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.
Doświadczony trener oraz dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali.