Doświadczenie trenerskie : 8 lat

Magister fizjoterapii, trener fitness, instruktor pilates, trener personalny. Na co dzień pracuje w lubelskich klubach fitness oraz jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Magister fizjoterapii, trener fitness, instruktor pilates, trener personalny. Na co dzień pracuje prowadząc treningi grupowe i indywidualne w lubelskich klubach fitness. Od czterech lat pracuje również na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, gdzie dzieli się swoją pasją do treningu i anatomii funkcjonalnej ze studentami fizjoterapii.
Co umiem?
Z kim pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
W co wierzę?

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestniczka licznych kursów z dziedziny fizjoterapii i fitness.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.