Doświadczenie trenerskie : 6 lat

Doświadczony trener oraz dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Doświadczony trener i dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali. W trakcie prowadzonych szkoleń przekazuje rzetelną wiedzę oraz własne wnioski wynikające z wielu lat doświadczenia. Z łatwością zgłebia i jasno tłumaczy zagadnienia z zakresu treningu, dietetyki, fizjologii i psychologii sportowej. Wierzy, że świadomość tego, jak funkcjonujemy, jest nieodłącznym elementem wprowadzenia trwałych zmian w naszym życiu.
Co umiem?
Z kim pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
Motto

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwent AWF w Katowicach i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody. Instruktor fitness i treningu crossowego, trener koszykówki, instruktor pływania. Adiunkt na WSSP w Lublinie.
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.
Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku animator i menedżer kultury o specjalizacji taniec. Trener tańca i Zumby, instruktor fitness i pole dance.