Doświadczenie trenerskie : 6 lat

Doświadczony trener oraz dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Doświadczony trener i dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali. W trakcie prowadzonych szkoleń przekazuje rzetelną wiedzę oraz własne wnioski wynikające z wielu lat doświadczenia. Z łatwością zgłebia i jasno tłumaczy zagadnienia z zakresu treningu, dietetyki, fizjologii i psychologii sportowej. Wierzy, że świadomość tego, jak funkcjonujemy, jest nieodłącznym elementem wprowadzenia trwałych zmian w naszym życiu.
Co umiem?
Z kim pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
Motto

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.
Magister fizjoterapii, trener fitness, instruktor pilates, trener personalny. Na co dzień pracuje w lubelskich klubach fitness oraz jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestniczka licznych kursów z dziedziny fizjoterapii i fitness.