Doświadczenie trenerskie : 7 lat

Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku Wychowanie Fizycznego oraz Studium Medycznego na kierunku technik elektroradiolog. Wykładowca na WSSP w Lublinie. Trener personalny stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończone kursy to m.in. IFAA, FMS1, FMS2, Trening motoryczny w ujęciu funkcjonalnym. Specjalista w metodach treningu zdrowotnego i funkcjonalnego oraz korekcjach wad postawy.
Co umiem?
Z kim pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
W co wierzę?

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestniczka licznych kursów z dziedziny fizjoterapii i fitness.
Absolwent AWF w Katowicach i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody. Instruktor fitness i treningu crossowego, trener koszykówki, instruktor pływania. Adiunkt na WSSP w Lublinie.
Doświadczony trener oraz dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali.