Doświadczenie trenerskie : 7 lat

Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku Wychowanie Fizycznego oraz Studium Medycznego na kierunku technik elektroradiolog. Wykładowca na WSSP w Lublinie. Trener personalny stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończone kursy to m.in. IFAA, FMS1, FMS2, Trening motoryczny w ujęciu funkcjonalnym. Specjalista w metodach treningu zdrowotnego i funkcjonalnego oraz korekcjach wad postawy.
Co umiem?
Z kim pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
W co wierzę?

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Magister fizjoterapii, trener fitness, instruktor pilates, trener personalny. Na co dzień pracuje w lubelskich klubach fitness oraz jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.
Absolwent AWF w Katowicach i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody. Instruktor fitness i treningu crossowego, trener koszykówki, instruktor pływania. Adiunkt na WSSP w Lublinie.