Doświadczenie trenerskie : 9 lat

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku animator i menedżer kultury o specjalizacji taniec. Trener tańca i Zumby, instruktor fitness i pole dance.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku animator i menedżer kultury o specjalizacji taniec. Już na studiach prowadziła zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz formacje taneczne, które przygotowywała do okręgowych zawodów. Od 2011 roku jest instruktorką fitnessowych zajęć grupowych. Ukończyła specjalizację aerobik fitness i nieustannie doskonali swój warsztat poprzez liczne szkolenia, konwencje i warsztaty. Jest także licencjonowaną instruktorką Zumby oraz Zumby Toning. Posiada również certyfikat do prowadzenia zajęć Les Mills Bodypump, CxWorx oraz GRIT. Swoją pasję do fitnessu oraz tańca połączyła w pole dance. Od 2015 roku jest także instruktorką tej dyscypliny, mogąc pochwalić się uprawnieniami zdobytymi we Wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego.
Co umiem?
Jak pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
W co wierzę?

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwent AWF w Katowicach i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody. Instruktor fitness i treningu crossowego, trener koszykówki, instruktor pływania. Adiunkt na WSSP w Lublinie.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.