Doświadczenie trenerskie : 10 lat

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestniczka licznych kursów z dziedziny fizjoterapii i fitness.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestniczka licznych kursów z dziedziny fizjoterapii i fitness z których najważniejsze i mające największy wpływ na obecną pracę to: Stymulacja funkcjonalna (FES) oraz zastosowania powierzchniowej elektromiografii (sEMG) i EMG-biofeedback’u w terapii pacjentów z zaburzeniami czynności mięśni dna miednicy oraz nietrzymania moczu lub stolca , Funkcjonalna diagnostyka i terapia w dysfunkcjach dna miednicy z elementami telemedycyny – Certyfikowany Specjalista PelviFly ,Kompleksowa Terapia Blizny, Rozstęp Mięśnia Prostego Brzucha, Terapia manualna w ginekologii i okresie okołoporodowym oraz metody McKenziego i Mulligana oraz Pilatesa.
Jak pracuję?
Co mnie kręci w treningu?
Co lubię?
Motto

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.
Absolwent AWF w Katowicach i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody. Instruktor fitness i treningu crossowego, trener koszykówki, instruktor pływania. Adiunkt na WSSP w Lublinie.
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.