Doświadczenie trenerskie : 17 lat

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Farmakologii UM w Lublinie (2001-2008) oraz właściciel firmy medycznej EURO-MED: www.euro-med.pl (od 2005). Wykładowca na kursach specjalistycznych dla absolwentów UM (od 2007), kierownik projektu badawczego "Badanie terapeutycznych aspektów zjawiska ketozy" (2008), wykładowca opieki farmaceutycznej w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Farmaceutycznej UM (2008-2009), adiunkt oraz kierownik Katedry Dietetyki WSNS w Lublinie (2008-2013) oraz adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych i Nauk Medycznych WSNS w Lublinie i nauczyciel mianowany w Medycznych Szkołach Policealnych (od 2013).
Co umiem?
Jak pracuję?
Co mnie kręci?
Co lubię?
Motto

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Doświadczony trener oraz dietetyk. W swojej pracy stosuje skuteczne rozwiązania dla uzyskania radykalnych efektów u swoich podopiecznych, a jednocześnie dba o priorytety, jakimi są dla niego zdrowie oraz satysfakcja ludzi, którzy mu zaufali.
Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku animator i menedżer kultury o specjalizacji taniec. Trener tańca i Zumby, instruktor fitness i pole dance.
Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.