Doświadczenie trenerskie : 17 lat

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Od kilkunastu lat zajmuje się niefarmakologicznym leczeniem otyłości.

Opis sylwetki
Kim jestem?
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Farmakolog ze stopniem doktora i biegły sądowy. Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Farmakologii UM w Lublinie (2001-2008) oraz właściciel firmy medycznej EURO-MED: www.euro-med.pl (od 2005). Wykładowca na kursach specjalistycznych dla absolwentów UM (od 2007), kierownik projektu badawczego "Badanie terapeutycznych aspektów zjawiska ketozy" (2008), wykładowca opieki farmaceutycznej w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Farmaceutycznej UM (2008-2009), adiunkt oraz kierownik Katedry Dietetyki WSNS w Lublinie (2008-2013) oraz adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych i Nauk Medycznych WSNS w Lublinie i nauczyciel mianowany w Medycznych Szkołach Policealnych (od 2013).
Co umiem?
Jak pracuję?
Co mnie kręci?
Co lubię?
Motto

Poznaj innych trenerów

Nasi pozostali trenerzy

Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku wychowanie fizycznego oraz Studium Medycznego. Trener personalny, instruktor fitness i treningu crossowego. Wykładowca na WSSP w Lublinie.
Magister fizjoterapii, trener fitness, instruktor pilates, trener personalny. Na co dzień pracuje w lubelskich klubach fitness oraz jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Absolwent AWF w Katowicach i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody. Instruktor fitness i treningu crossowego, trener koszykówki, instruktor pływania. Adiunkt na WSSP w Lublinie.